KONST / Litografier / Färglitografi 12113167
nr 1211 3167
Lena Cronqvist
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 91/170. Motivet: 73x53 cm
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:53:45
21/10 14:40:39
22 okt
Lena Cronqvist
Läs mer om Lena Cronqvist